Strona Główna

FullSizeRenderZapraszamy 

 

“Bóg ma dla nas wszystkich plan – wszyscy przecież jesteśmy jego dziećmi.
Myślę , że jest teraz pora na Ciebie abyś Ty poczuła Boga całym swoim Jestestwem… wiem, że wierzysz i czujesz cały świat i jego troski i nieszczęścia,  ale to co czeka na Ciebie w Brazylii, przejdzie Twoje największe marzenia !
Takiej miłości jeszcze nie czułas, bo nie pochodzi ona z tego świata – Miłość ta, kiedy Cię otacza, to łzy płyną ciurkiem i tylko w głębi serca, uwielbiamy Boga, śpiewając Mu Alleluja i jednocześnie żałujemy CAŁYM sercem, że nie jesteśmy w stanie bardziej Go wielbić …. bo będąc tylko ludźmi ograniczają nas w tym nasze zmysły….
…. Będąc w tej Jedności z Nim i w tym Uwielbieniu, nic nam nie jest wiecęj potrzebne … M1Jesusożna tak trwać na zawsze !… Bóg z radością i wdzięcznością przyjmuje nasze Hosanna i otacza nas tym uwielbieniem odsyłajac je nam z Anielskimi chórami niosącymi uleczenie na wszystkich poziomach…

Bardzo bym pragnęła abyś doznała tego uczucia. Tam, w Brazylii, jest to możliwe ponieważ cała ta miejscowość wibruje z inną częstotliwością niż nasza … Pobyt tam nie tylko Cię uleczy fizycznie, ale także zaleczy wszystkie rany duszy, pomoże zrozumieć wiele “dlaczego-s”, posunie Cię spirytualnie Milowo do przodu!
Jest to podróż zmieniającą życie, będąc tam czujesz Boga w każdej swojej komórce i czujesz JAK BARDZO On nas                                                                                                   Kocha!

Tego nie można zapomnieć. Przepełniona Jego Miłością i Ty będziesz pinkflower_enhancedmogła prowadzić innych, którzy potrzebują.

Pomyśl- czy dasz radę pojechać. Może właśnie ON tego pragnie od Ciebie jako dowodu wdzięczności za to wszystko czym Cię obdarzył tylko po to, aby… Mógł dać Tobie JESZCZE WIECEJ…. Hehe

Czyli ofiarując wszystko dla Niego – tak naprawdę samych siebie obdarzamy…;))” ~ Fragment z listu.