-Dom Św. Ignacego–Szpital Spirytualny

 Dom Św. Ignacego – Szpital Spirytualny  – Abadiania, Brazylia

 

“Zostało powiedziane, że istnieje pewien rodzaj pokoju, który jest nie z tego świata. Jak go rozpoznać?

Po pierwsze, jak można rozpoznać pokój Boży? Z początku pokój Boży możnimagesa rozpoznać tylko po tym: pod każdym względem jest całkowicie inny od wszelkich poprzednich doświadczeń. Nie przypomina on niczego, co przydarzyło się uprzednio.
Nie niesie ze sobą żadnych dawnych skojarzeń. Jest czymś najzupełniej nowym. Przeszłość niepostrzeżenie odchodzi, a jej miejsce zajmuje wiecznotrwały spokój.

FullSizeRender (3) I tylko tyle. Spokój objął wszystko”. ~ Kurs Cudów

 

„Spoczywam w Bogu”. Ta myśl przyniesie tobie spokój i odpoczynek, pokój i ciszę, bezpieczeństwo i szczęście, którego poszukujesz.

„Spoczywam w Bogu”. Przepełniona spokojem myśl ta, przeniesie cię przez burze i konflikty, poza nieszczęście i ból oraz dalej, w stronę Bożej pewności. Nie ma cierpienia, którego ta pewność nie może uzdrowić. Nie ma problemu, którego nie może ona rozwiązać.

W Nim nie masz trosk ani zmartwień, nie masz żadnych ciężarów, żadnego niepokoju, żadnego bólu, nie odczuwasz lęku o przyszłość, ani też nie chowasz żalów z przeszłości. Spoczywasz w bezczasie, podczas gdy czas biegnie obok. Dziś odpoczywasz. Pogrąż się w ciszy.

 Niech ten czas ciszy i wytchnienia uspokoi twój umysł.

Dla Boga wszystko jest możliwe.

Za każdym razem, gdy spoczywasz w Bogu, świat rodzi się na nowo; usłyszysz jak ptak ze złamanymi skrzydłami zaczyna śpiewać, strumień, który był długo wyschnięty, zaczyna z powrotem płynąć…

I odrodzi się w Tobie  nadzieja, odzyskasz swoją energię by iść lżejszym krokiem po drodze, która nagle wydaje się łatwa.” ~ Kurs Cudów

 

Zapraszamy Cię na wspólny wyjazd do Brazylii do Domu Sw. Igncego ~ podróży, która odmieni Twoje życie !

Gdziekolwiek mieszkasz na świecie – możesz dołączyć do naszej grupy.  F8 Odbierzemy Cię z lotniska w Brazylii. Mówimy po polsku i po angielsku.
Detale, terminy i koszt na naszej stronie pod: “Healing Pilgrimage to Brazil-Intro” – “Informacje po polsku”, polscy obywatele NIE potrzebują wizy do Brazylii.

Prosimy o kontakt z nami, odpowiadamy na każdy telefon i każdy email.

 Ewa i Jan Zubel    

 Telefon: +1-732-930-1466      (tel. w USA)                                         Email: info@transformationelement.com